poniedziałek, 28 marca 2011

Mini haul, mini przeziębienie + MizzVintage świętuje

Dziś króciutki Haul, naprawdę króciutki bo ostatnimi czasy jakoś dziwnie ilość kupowanych przeze mnie zarówno kosmetyków jak i ubrań drastycznie się zmniejszyła z niewiadomych mi powodów. Plus zaczynam ambitnie walkę z początkami przeziębienia na które nie mogę sobie pozwolić co powoduje lekkie zaćmienie normalnego myślenia i umiejętności składania poprawnie zdań. A jak zaczynam walkę? A tak (+dzisiejsze zajęcie główne):Poza tym chciałam poinformować was, że w menu po prawej stronie pojawiła się sonda. Po co mi ona? Ano po to, żeby zamieszczać jak najwięcej notek którymi będziecie zainteresowane i tak więc: po zamknięciu sondy, najczęściej będą pojawiać się notatki na temat który będzie miał najwięcej głosów. A pod koniec tego tygodnia lub na początku następnego pojawi się notka z testem lakieru, który zaczynam jutro, więc 'stay tuned' ;) Przechodząc wreszcie do haul'u:


1. Zestaw 4 lakierów z H&M + dwa pojedyncze. Koszt kompletu: 14,99; koszt pojedynczego lakieru: 4,99zł więc całkiem niedużo. Generalnie brązowy lakier pojawi się zapewne w moim wątku wymiankowym na forum ( http://makeup.fora4u.pl/ ) jak tylko znowu zacznie działać, bo nie jestem jakoś szczególnie zadowolona z tego koloru.


2. Puder transparentny KOBO w kolorze 101. Używam go dopiero ok. tygodnia, ale póki co jestem całkiem z niego zadowolona. Cena - 24,99zł jeśli dobrze pamiętam.
Haul jest faktycznie mini mini. Myślałam, ze jest tego troszkę więcej ;) Na koniec zdjecia które pomagają mi przetrwać w oczekiwaniu na ciepłe dni: wiosenne wieczorne niebo sprzed kilku dni+myślę o jakimś małym rozdaniu kiedy dobiję do 100 obserwatorów ;)


.......................................................................................

MizzVintage świętuje! Z okazji osiągnięcia liczny 500 obserwujących każdy kto obserwuje bloga MizzVintage może wziąć udział w rozdaniu. Moim zdaniem warto się zgłosić - nic nie tracimy a mamy szansę zdobyć jedną z 3 wartościowych nagród. Zasady rozdania jak i nagrody możecie sprawdzić klikając TU

2 komentarze:

  1. Zdrówka :)
    I zazdroszczę Wam tych lakierów z HM, ciągle ktoś je pokazuje a w mojej okolicy nie ma niestety do nich dostępu, ani do HM oczywiście. Ale może to i lepiej ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Kuruj się :)
    Napisz jak się sprawuje Kobo :)

    OdpowiedzUsuń