czwartek, 7 kwietnia 2011

Mini haul

W ramach relaksującego wieczoru, w trakcie którego pochłonęło mnie oglądanie 'The City' i popijanie ukochanej zielonej herbatki z grejpfrutem, postanowiłam napisać coś na blogu. Właściwie będzie to mini mini haul, ponieważ chciałam się pochwalić moimi dzisiejszymi skromnymi zdobyczami ciuchowymi ;) + napiszcie co sądzicie o tłumaczeniu notek na angielski, a jeśli poziom znajomości angielskiego którejś z was jest wyższy niż mój - proszę, napisz czy nie kaleczę tragicznie tego języka :)


So I thought that I'll try to translate some of my future posts. I don't know yet if I'll translate it all or just some of them, because I don't think that my english are so good to write everything in this language. So yea - let's et started ;) Today I decided that I've to spend my little relaxing evening, so I grab a cup of tea and start to watch 'tThe City' what was a bad idea 'cause now I'm obsessed with all of those lovely ouutfits and clothes and jewelry etc etc . But back to blog - I wat to share with U guys, my two new thinngs which I buy today.


1. Marynarka, której szukałam jakoś od stycznia. Moje miejsce pierwsze na liście 'Must have' wiec jestem strrrrrasznie zadowolona z tego zakupu. / Black jacket which I was looking for from January. I'm extremely happy that I finally found it 'cause it was my number one on my 'Must have' list.2. Siwa bluzka z lekkim ściągaczem po bokach na dole, jednak po założeniu specjalnie tego nie widać, jedynie lekkie marszczenia. Kupiona właściwie jedynie ze względu na 'zdobienie' dekoltu. / Ordinary gray blouse with delicate welts on the sides, I think that I bought it only because of the ornate neckline. But I like it anyway ;)
I na koniec dzisiejszy relaksujacy wieczór z herbatą i laptopem ;) / And for the end my relaxing evening with favourite tea and laptop ;) xo
-------------------------------------------------------------------------------------

Na blogu PysiaPatrysia.blogspot.com mozecie wziąć udział w rozdaniu ;) wystarczy kliknąć TU i się zgłosić. Rozdanie trwa do 10.05 a oto nagroda:

3 komentarze:

 1. świetna marynarka;d
  pozdrawiam i zapraszam do mnie;d

  OdpowiedzUsuń
 2. tak tak marynarka Czadowa!zapraszam na moje rozdanie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. marynarka super, też mam czarną i wiem, że zawsze warto mieć coś takiego w szafie :)

  OdpowiedzUsuń